Sayın M.Cumhur ŞENER ve Sayın Bedia AKARTÜRK'e Papatya Logolu Poşuları Hediye Verdik.

Birgi Belediye Başkanımız Cumhur Şener'e Birgi'nin Geleneksel mimari yapının ve yöresel kültürünün korunması konusunda yaptıkları çalışmalardan dolayı ve Türk Halk Müziği Sanatçımız Bedia Akartürk'e türkülerimizi yaşatmak için o güzel sesiyle hem Türkiye'de hem de Avrupa ülkelerinde yaptığı hizmetlerden dolayı Kırsal Turizm Derneğimizin sembolü olan Poşu'ları hediye ederek Teşekkür ettik.

Birgi Kültür ve Turizm Festivali'nde Dernek Faaliyetlerimiz İlgi Gördü.

Birgi Kültür ve Turizm Festivalinde dernek standı açarak girişimcilerle ve yerel yönetimler ile işbirliği görüşmeleri yaptık. Temsilcimiz Yaşar Günaydın'ı organizasyondaki başarısından dolayı kutluyoruz.

 

  

 

  

 

 

KIRSAL TURİZM DERNEĞİMİZ 6 YAŞINDA

TÜRKİYE’DE 30 İL, 4 İLÇE, 2 KÖY TEMSİLCİSİ VE 65 ÜYESİ İLE KONUSUNDA UZMAN KİŞİLERLE; YEREL, BÖLGESEL, ULUSAL KURULUŞLARLA VE AVRUPA BİRLİĞİ ÜYESİ OLAN ÜLKELERLE KIRSAL TURİZM SEKTÖRÜNÜN GELİŞTİRİLMESİ KONUSUNDA ÇALIŞAN SİVİL TOPLUM KURULUŞU OLARAK HİZMETLERİNE DEVAM ETMEKTEDİR.

Devamını oku: KIRSAL TURİZM DERNEĞİMİZ 6 YAŞINDA

BİRGİ KÜLTÜR VE TURİZM FESTİVALİ

Birgi Belediye Başkanı Sayın M.Cumhur ŞENER ile Kırsal Turizm Derneği olarak yaptığımız festival hazırlık toplantısı sonucunda 20 - 21 -22 Eylül 2013 tarihlerinde 3 gün olarak planlanan BİRGİ KÜLTÜR VE TURİZM FESTİVALİ  Birgi temsilcimiz Yaşar Günaydın festival komitesi yetkilisi olarak; kamu kuruluşları, yerel yönetimler,vakıf ve derneklerin de işbirliği ile 15 paydaşı olan yerel ürün festivali başarıyla gerçekleştirildi.

Bornova Kayadibi köyü Homeros Mümtazi

Yüz seksen derecelik manzarada Homeros vadisi ve İzmir körfezi pastoral bir anlatım gibi durur, Bornova Kayadibi köyü Homeros Mümtazi'de leziz yemekler sizleri bekler. 

Ağzına aldığı bir avuç buğdayla yavru güvercinlerini her gün besleyen dernek üyemiz Mümtaz Öktem konuklarına Homeros'u, İlyada ve Odesa destanını anlatır ve onları tarihi bir yolculuğa çıkarır güvercin kanatlarının özgürce çırpınış sesleri eşliğinde...

 

 

İletişim ve Şipariş: 0533 577 07 20

Derneğimizden Haberler