Urla Kadıovacık Köyünde Konferansa Katıldık

Kadıovacık Köyünde 9 Ekim 2011 Pazar günü 10.00 – 13.30 saatleri arasında yapılan Kahvaltılı toplantıda kahvaltıya GDB Orhan Güçkan ve Eşi, GLDB Güneş Ertaş, 7.Grup Guvernör Yardımcısı Fersan İşbitiren, Urla Rotary Kulübünün 13 Üyesi ve eşleri, Urla Rotaract Kulübünün 8 üyesi, Kırsal Turizm Derneği Başkanı Nedim Zurnacı, Eşi ve kızı katıldılar.

Havanın yağışlı olması dolayısıyla katılım sayısı az oldu. Bölge Yarımada Yol Haritası Toplantılarında Kadıovacık Köyü projesine destek vereceklerini söyleyen kulüp başkanlarımızdan ve üyelerinden gelen olmaması bizleri tedirgin etti. Kahvaltıda köylülerin ürettikleri ürünler ikram edildi ve elde edilen gelir köye bırakıldı. Ayrıca Organik Ürünler sergilendi ve satışa sunuldu.

Kahvaltıdan sonra Kırsal Turizm Derneği Başkanı Nedim Zurnacı konuşmasında önce derneği tanıttıktan sonra Urla ve Kadıovacık Köyüne yönelik konuşmasını yaptı. Toplantıya 2440. Bölge Rotaract temsilcisi BRT Mehmet Çakmak ve Rotaract Kulüp Başkanları katıldılar ve sonra Muhtar Nazif Çakıroğlu ile birlikte köyü gezdiler.

Ayrıca Kırsal Turizm Derneği Başkanı Nedim Zurnacı ve Urla Rotary Kulübü Üyeleri köy evlerinde inceleme yaptılar.

Derneğimizden Haberler

İletişim ve Şipariş: 0533 577 07 20

Derneğimizden Haberler