Sütçüler İlçesinin Kırsal Turizm İle Kalkınma Olanakları konulu panel gerçekleştirildi

31 Ekim 2011 Pazartesi Günü Sütçüler Prof. Dr. Hasan Gürbüz Meslek Yüksekokulu Tarafından Düzenlenen ‘Sütçüler Yöresinde Tarım, Gıda, Hayvancılık, Sanayi, Orman, Su Ürünleri, Turizm ve Sosyal Hizmetler Paydaş Panelleri Serisinin ikincisi olan “Sütçüler İlçesinin Kırsal Turizm İle Kalkınma Olanakları’ konulu panel gerçekleştirildi.

Türkiye Kırsal Turizm Derneği Başkanı Nedim ZURNACI’ nın konuşmacı olarak katıldığı panele Isparta Vali Yardımcısı Tahir DEMİR, Yüksekokul Müdürü Prof. Dr. Veysel AYHAN, Belediye Başkanı Hüseyin MÜFTÜOĞLU, Tarımsal ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Isparta İl koordinatörü Ramazan ÇELEBİ, ilçenin idari yöneticileri, girişimciler ve çok sayıda öğrenci katıldı.

Sütçüler ilçesinin Kırsal Turizm ile kalkınması için yapılması gerekenlerin tartışıldığı paneli Kırsal Turizm Derneği Isparta İl Temsilcisi S.D.Ü Orman Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ahmet TOLUNAY yönetti.

Sütçüler İlçesinin Kırsal Turizm İle kalkınma olanakları konulu panelde Kırsal Turizm Derneği Başkanı Nedim ZURNACI tarafından Kırsal Kalkınmada Kırsal Turizm seçeneği anlatıldı. Sütçüler ilçesinin kırsal turizm ile gelişimi için çok önemli kararların alındığı etkinlik, Sütçülerde Turizme uygun olan bölgelerin gezilmesinden sonra sona erdi.

Derneğimizden Haberler

İletişim ve Şipariş: 0533 577 07 20

Derneğimizden Haberler